  11. DRIKITP115VAC 2CO LD/PB
  12. Jednotlivé díly
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRIKITP115VAC 2CO LD/PB
DRIKITP115VAC 2CO LD/PB
  • Příslušenství9
  • Jednotlivé díly3
  • Příbuzné výrobky8
  1. DRI (šířka 16 mm)
  2. Nalezen 3 výrobků
  • DRI424615LT
    DRI424615LT
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    • S LED a testovacím tlačítkem
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRI, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 115 V AC, Trvalý proud: 5 A, Lopatkové konektory (2,5 mm x 0,5 mm), Testovací tlačítko k dispozici: Ano
    Datový list Soubory ke stažení
  • SDI 2CO P
    SDI 2CO P
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRI (šířka 16 mm)
    • Zásuvné konektory
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRI, Reléová patice, Počet kontaktů: 2, CO contact, Trvalý proud: 8 A, PUSH IN