  11. DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
  12. Jednotlivé díly
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
DRMKITP230VAC 2CO LD/PB
  • Příslušenství13
  • Jednotlivé díly3
  • Příbuzné výrobky8
  1. DRM (šířka 25 mm)
  2. Nalezen 3 výrobků
  • DRM270730LT
    DRM270730LT
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Jednotlivá relé
    • 2 přepínací kontakty
    • s LED a testovacím tlačítkem
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    D-SERIES DRM, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact, AgNi flash pozlacené, Jmenovité řídicí napětí: 230 V AC, Trvalý proud: 10 A, Zásuvné připojení Plug-in
    Datový list Soubory ke stažení
  • SCM 2CO P
    SCM 2CO P
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • D-SERIES
    • Jednotlivé komponenty
    • DRM (šířka 25 mm)
    • Zásuvné konektory
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    D-SERIES DRM, Reléová patice, Počet kontaktů: 2, CO contact, Trvalý proud: 12 A, PUSH IN