  11. TRS 24-230VUC 2CO
  12. Jednotlivé díly
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TRS 24-230VUC 2CO
TRS 24-230VUC 2CO
  • Příslušenství26
  • Jednotlivé díly1
  • Příbuzné výrobky11
  1. 2 CO kontakty (kontakty AgNi)
  2. Nalezen 1 výrobků
  • RCL424024
    RCL424024
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Další produkty
    • Jednotlivá relé
    • Elektromechanická relé
    • RCL – reléové moduly pro zásuvný konektor 12,8 mm
    • 2 CO kontakty (kontakty AgNi)
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    20 ks
    TERMSERIES, Relé, Počet kontaktů: 2, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC, Trvalý proud: 8 A, Zásuvné připojení Plug-in, Testovací tlačítko k dispozici: No