  11. BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
BVZ 7.62IT/04/180MF2 SN BK BX
  • Toebehoren1
  • Contradelen4
  • Verwante producten9
  1. 6 mm²
  2. 4 producten gevonden
  • SV-SMT 7.62IT/04/90MF2 2.6SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Male headers, THR solder connection
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    Product ID:
    VPE:
    48 PC
    PCB plug-in connector, male header, Middle flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62IT 270
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN BX
    Product ID:
    VPE:
    48 PC
    PCB plug-in connector, male header, Middle flange, THT/THR solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 270°, Solder pin length (l): 2.6 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SV 7.62IT/04/90MF2 3.5SN BK BX
    SV 7.62IT/04/90MF2 3.5SN BK BX
    • 6 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SV 7.62IT 90
    • SV 7.62IT 90MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box
    • 6 mm²
    • SV 7.62IT 270
    • SV 7.62IT 270MF SN
    PCB plug-in connector, male header, closed side, Middle flange, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 270°, Solder pin length (l): 3.5 mm, tinned, black, Box