  11. TRS 120VAC RC 1CO EMPTY
  12. Enkeltdel til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
TRS 120VAC RC 1CO EMPTY
TRS 120VAC RC 1CO EMPTY
  • Tilbehør26
  • Er tilbehør til3
  • Er et modstykke til5
  • Enkeltdel til7
  • Anvendte produkter4
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 7 produkter fundet
  • TRS 120VAC RC 1CO
    TRS 120VAC RC 1CO
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • AgNi contacts
    • 6 A output versions
    • Screw connection
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi, Rated control voltage: 120 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, Screw connection, Test button available: No
    Datablad Downloads
  • TRS 120VACRC 1CO C1D2
    TRS 120VACRC 1CO C1D2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • AgNi contacts for C1D2 applications
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    10 PC
    Datablad Downloads
  • TRS 120VAC RC 1CO AGSNO
    TRS 120VAC RC 1CO AGSNO
    • AgSnO contacts
    • Screw connection
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 120 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, Screw connection, Test button available: No
  • TRS 120VAC RC 1CO AU
    TRS 120VAC RC 1CO AU
    • Hard gold plated contacts
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi gold-plated, Rated control voltage: 120 V AC ±10 %, Continuous current: 6 A, Screw connection, Test button available: No
  • TRS 120VACRC 1COAU C1D2
    TRS 120VACRC 1COAU C1D2
    • Hard gold plated contacts for C1D2 applications
  • TOS 120VAC RC 48VDC0,1A
    TOS 120VAC RC 48VDC0,1A
    • Solid-state relays
    • 3...48 V DC 0.1 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 120 V AC ±10 % , Rated switching voltage: 3... 48 V DC, Continuous current: 0.1 A, Screw connection
  • TOS 120VAC RC 24VDC2A
    TOS 120VAC RC 24VDC2A
    • Solid-state relays
    • 3...33 V DC 2 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 120 V AC ±10 % , Rated switching voltage: 3...33 V DC, Continuous current: 2 A, Screw connection