  11. TRS 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  12. Tartozékok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
TRS 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
TRS 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  • Tartozékok29
  • Tartozéka4
  • A következő ellendarabja10
  • Ennek a készletnek a tartalma6
  • Kapcsolódó termékek4
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Elektronika
    • Relémodulok és szilárdtest-relék
    • Univerzális termékcsalád
    • TERMSERIES
    • Kiegészítő termékek
    • Elválasztó lemezzel
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    10 Darab
    TERMSERIES, Elválasztó lemezzel
    Adatlap Letöltések
  • TIA F10
    TIA F10
    • Elektronika
    • Univerzális termékcsalád
    • TERMSERIES
    • Kiegészítő termékek
    • Interfész-adapterek
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    1 Darab
    TERMSERIES, Adapter, 10 pólusú DIN EN 60603-13 dugó, hosszú rögzítőkar, Jelutak száma: 8, Névleges DC feszültség : 24 V, Névleges áram (jelutanként): 125 mA
    Adatlap Letöltések
  • TIA SUBD 15S
    TIA SUBD 15S
    • TERMSERIES-kompakt
    • További termékek
    • Interfész adapterek
    1 Darab
    TERMSERIES, Adapter, Sub-D, 15 pólusú, DIN 41652 / IEC 60807, Jelutak száma: 8, Névleges DC feszültség : 24 V, Névleges áram (jelutanként): 125 mA
  • TIAL F20
    TIAL F20
    TERMSERIES, Adapter, 20 pólusú DIN EN 60603-13 dugó, hosszú rögzítőkar, Jelutak száma: 16, Névleges DC feszültség : 24 V, Névleges áram (jelutanként): 60 mA