  11. BVF 7.62HP/07/180F SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVF 7.62HP/07/180F SN BK BX
BVF 7.62HP/07/180F SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy3
  • Příbuzné výrobky6
  1. Zástrčné hlavice, připojení pájením
  2. Nalezen 3 výrobků
  • SV 7.62HP/07/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/07/90F 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    24 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 7, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SV 7.62HP/07/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/07/180F 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    24 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 7, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, Nacvakávací příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 7, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box