  11. BVFL 7.62HP/02/180F SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVFL 7.62HP/02/180F SN BK BX
BVFL 7.62HP/02/180F SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy6
  • Příbuzné výrobky4
  1. 6 mm²
  2. Nalezen 6 výrobků
  • SV 7.62HP/02/90F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/02/90F 3.5SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Tűs érintkezősor forrasztott csatlakozással
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    60 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Datový list Soubory ke stažení
  • SV 7.62HP/02/180F 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/02/180F 3.5SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180F SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    60 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 180°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Datový list Soubory ke stažení
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270F SN
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 270°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ónozott, fekete, Doboz
  • SVD 7.62HP/04/270F 3.2SN BK BX
    SVD 7.62HP/04/270F 3.2SN BK BX
    • 6 mm²
    • SVD 7.62HP 270
    • SVD 7.62HP 270F SN
    33 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Rápattintható peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 4, 270°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz
  • SV-SMT 7.62HP/02/90F 2.6SN BK BX
    • 6 mm²
    • Tűs érintkezősorok, THR forrasztásos csatlakozás
    • SV-SMT 7.62HP 90
    • SV-SMT 7.62HP 90F
    • SV-SMT 7.62HP 90F BX
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 2.6 mm, ónozott, fekete, Doboz
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62HP 270
    • SV-SMT 7.62HP 270F
    • SV-SMT 7.62HP 270F BX
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 270°, Forrasztótüske hossza (l): 2.6 mm, ónozott, fekete, Doboz