  7. ZAP/TW ZDU1.5/3AN
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
ZAP/TW ZDU1.5/3AN
ZAP/TW ZDU1.5/3AN
  • aksesuarıdır4
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 4 ürün bulundu
  • ZPE 1.5/3AN
    ZPE 1.5/3AN
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    50 PC
    PE terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 180 A (1.5 mm²), Green/yellow
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDU 1.5/3AN
    ZDU 1.5/3AN
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, dark beige
    Veri sayfası İndirilenler
  • ZDU 1.5/3AN BL
    ZDU 1.5/3AN BL
    100 PC
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, blue
  • ZDU 1.5/3AN OR
    ZDU 1.5/3AN OR
    Feed-through terminal, Tension-clamp connection, 1.5 mm², 500 V, 17.5 A, orange