  11. BVFL 7.62HP/05/180MF3 SN BK BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BVFL 7.62HP/05/180MF3 SN BK BX
BVFL 7.62HP/05/180MF3 SN BK BX
  • Příslušenství2
  • Protikusy4
  • Příbuzné výrobky6
  1. 6 mm²
  2. Nalezen 4 výrobků
  • SV 7.62HP/05/90MF4 3.5SN BK BX
    SV 7.62HP/05/90MF4 3.5SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Zástrčné hlavice, připojení pájením
    • SV 7.62HP 90
    • SV 7.62HP 90MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    36 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 180
    • SV 7.62HP 180MF SN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    36 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
    • 6 mm²
    • SV 7.62HP 270
    • SV 7.62HP 270MF SN
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Prostřední příruba, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 270°, Pájecí kolík, délka (l): 3.5 mm, pocínované, černá, Box
  • SVF 7.62HP/05/180MF3 SN BK BX
    SVF 7.62HP/05/180MF3 SN BK BX
    • 6 mm²
    • Konektor samec s pružinovým připojením PUSH IN
    • SVF 7.62HP/180
    • SVF 7.62HP/180MF
    30 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, zástrčka, 7.62 mm, Počet pólů: 5, 180°, Připojení PUSH IN bez akčního členu, Připojení s kotevní svorkou, Upínací rozsah, max. : 10 mm², Box