  7. ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  8. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  • Är tillbehör till2
  • Använda produkter417
  1. Genomföring- och skyddsledarplintar
  2. 2 produkter hittades
  • ZDK 2.5-2/4AN
    ZDK 2.5-2/4AN
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Genomföring- och skyddsledarplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Genomgångs-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 800 V, 22 A, beige
    Datablad Nedladdningar
  • ZDK 2.5-2/4AN BL
    ZDK 2.5-2/4AN BL
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    50 items
    Genomgångs-radplint, Fjäderanslutning, 2.5 mm², 800 V, 22 A, blå