  7. ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  8. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
ZAP/TW ZDK2.5-2/4AN
  • Jest dodatkiem2
  • Produkty pokrewne416
  1. Złączki szeregowe przelotowe i PE
  2. Znaleziono produktów: 2
  • ZDK 2.5-2/4AN
    ZDK 2.5-2/4AN
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    • Złączki szeregowe przelotowe i PE
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Przelotowa rzędowa listwa zaciskowa, złącze sprężynowe, 2.5 mm², 800 V, 22 A, beżowy
    Specyfikacja Probieranie
  • ZDK 2.5-2/4AN BL
    ZDK 2.5-2/4AN BL
    • Technika łączeniowa
    • Złączki szeregowe
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 szt.
    Przelotowa rzędowa listwa zaciskowa, złącze sprężynowe, 2.5 mm², 800 V, 22 A, niebieski