  10. BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
  11. Odpowiedniki
Il modello di ordine "{{name}}" è stato creato e attivato con successo.
BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
BLF 5.08HC/17/90 SN OR BX
  • Аксессуары4
  • Jest dodatkiem20
  • Odpowiedniki3
  • Связанные продукты29
  1. Вилочные разъемы, соединение под пайку
  2. 3 prodotti trovati
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 5,08 mm (0.200 inch) - serie BL/SL 5.08
    • Stiftlister lödanslutning
    • SL 5.08HC/90
    • SL 5.08HC/90
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    20 items
    Kretskortsstickanslutning, Stiftlist, öppen på sidan, THT lödanslutning, 5.08 mm, Antal poler: 17, 90°, Lödstiftlängd (l): 3.2 mm, förtennad, orange, Box
    Specyfikacja Probieranie
  • SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    SL 5.08HC/17/90 3.2SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon