  11. BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
BLF 7.62HP/10/180 SN OR BX
  • Tartozékok3
  • Ellendarabok1
  • Kapcsolódó termékek16
  1. SL 7.62HP/90G
  2. 1 termék található
  • SL 7.62HP/10/90G 3.2SN BK BX
    SL 7.62HP/10/90G 3.2SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Forrasztható tűs érintkezősorok
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90G
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, THT-forrasztott csatlakozás, 7.62 mm, Pólusszám: 10, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.2 mm, ónozott, fekete, Doboz