  10. BLZP 5.08HC/03/225 SN BK BX
  11. Modstykker
Die Bestellvorlage "{{name}}" wurde erfolgreich erstellt und aktiviert.
BLZP 5.08HC/03/225 SN BK BX
BLZP 5.08HC/03/225 SN BK BX
  • Tilbehør6
  • Modstykker36
  • Anvendte produkter18
  1. Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
  2. 36 Artikel gefunden
  • SL-SMT 5.08HC/03/90 3.2SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90
    • SL-SMT 5.08HC/90 Box
    Item No.:
    Packaging unit:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, open side, THT/THR solder connection, 5.08 mm, Number of poles: 3, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, black, Box