  10. SLD 3.50V/26/180G 4.5SN BK BX
  11. Är en motdel till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
SLD 3.50V/26/180G  4.5SN BK BX
SLD 3.50V/26/180G 4.5SN BK BX
  • Tillbehör2
  • Är en motdel till3
  • Använda produkter13
  1. Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
  2. 3 produkter hittades
  • BL 3.50/13/180 SN OR BX
    BL 3.50/13/180 SN OR BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • Kretskortskontaktdon - OMNIMATE Signal
    • Delning 3,50 mm (0.0138 inch) - serie BL/SL 3.50
    • Honkontakt klämbygel-skruvanslutning
    • BL 3.50
    • BL 3.50/180
    Produkt-ID:
    VPE:
    36 items
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 3.50 mm, Antal poler: 13, 180°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 1.5 mm², Box
    Datablad Nedladdningar
  • BL 3.50/13/180 SN BK BX
    BL 3.50/13/180 SN BK BX
    • Anslutningsteknik
    • PCB-plintar och -kontaktdon
    • BL 3.50
    • BL 3.50/180
    Produkt-ID:
    VPE:
    36 items
    Datablad Nedladdningar
    Kretskortsstickanslutning, Hylsstickpropp, 3.50 mm, Antal poler: 13, 90°, Klämbygelanslutning, Anslutningsområde, max. : 1.5 mm², Box