  7. WAP WDU1.5/BLZ
  8. aksesuarıdır
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
WAP WDU1.5/BLZ
WAP WDU1.5/BLZ
  • aksesuarıdır3
  • İlgili ürünler416
  1. Feed-through and PE terminal Blocks
  2. 3 ürün bulundu
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Feed-through and PE terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 1.5 mm², 16 A, 250 V, Number of connections: 3
    Veri sayfası İndirilenler
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    100 PC
    Veri sayfası İndirilenler
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Feed-through terminal block, Screw connection, dark beige, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, Number of connections: 1