  7. APG 2.5/6-5BG-GN
  8. Is accessory of
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
APG 2.5/6-5BG-GN
APG 2.5/6-5BG-GN
  • Accessories5
  • Is accessory of3
  • Related products317
  1. Pluggable terminal blocks
  2. 3 products found
  • APGTB 2.5 FT 4C/4
    APGTB 2.5 FT 4C/4
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Item No.:
    Packaging unit:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, dark beige
    Data sheet Downloads
  • APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    APGTB 2.5 FT 4C/4 BL
    • Connectivity
    • Terminal Blocks
    • Pluggable terminal blocks
    Item No.:
    Packaging unit:
    100 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, 24 A, blue
    Data sheet Downloads
  • APGTB 2.5 PE 4C/4
    APGTB 2.5 PE 4C/4
    50 PC
    Plug-in modular terminals, PUSH IN, 2.5 mm², 800 V, Green/yellow