  11. BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
  12. Vastineet
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
BUZ 10.16HP/07/180F AG BK BX
  • Lisävarusteet1
  • Vastineet1
  • Samankaltaiset tuotteet8
  1. SU 10.16HP/90F
  2. 1 tuotetta löytyi
  • SU 10.16HP/07/90F 3.5AG BK BX
    SU 10.16HP/07/90F 3.5AG BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 16 mm²
    • Male headers, solder connection
    • SU 10.16HP/90
    • SU 10.16HP/90F
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    18 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT solder connection, 10.16 mm, Number of poles: 7, 90°, Solder pin length (l): 3.5 mm, silver-plated, black, Box