  7. WAP WDU2.5N/4N OR
  8. Är tillbehör till
Beställningsmallen "{{name}}" har skapats och aktiverats.
WAP WDU2.5N/4N OR
WAP WDU2.5N/4N OR
  • Är tillbehör till5
  • Använda produkter416
  1. Genomföring- och skyddsledarplintar
  2. 5 produkter hittades
  • WDU 2.5N
    WDU 2.5N
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    • Genomföring- och skyddsledarplintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, mörkbeige, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Antal anslutningar: 2
    Datablad Nedladdningar
  • WDU 2.5N BL
    WDU 2.5N BL
    • Anslutningsteknik
    • Plintar
    Produkt-ID:
    VPE:
    100 items
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, blå, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Antal anslutningar: 2
    Datablad Nedladdningar
  • WDU 2.5N GE/SW
    WDU 2.5N GE/SW
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, svart/gul, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Antal anslutningar: 2
  • WDU 2.5N OR
    WDU 2.5N OR
    Genomgångsplintblock, Skruvanslutning, orange, 2.5 mm², 24 A, 500 V, Antal anslutningar: 2
  • WPE 2.5N
    WPE 2.5N
    50 items
    Skyddsledarplint, Skruvanslutning, grön/gul, 2.5 mm², 500 V, Antal anslutningar: 2, Antal våningar: 1, TS 35, V-0, Wemid