  11. BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
  12. Odpowiedniki
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
BLF 7.62HP/08/180LR SN BK BX
  • Akcesoria3
  • Odpowiedniki4
  • Produkty pokrewne7
  1. listwy m?skie z??cze lutowane
  2. Znaleziono produktów: 4
  • SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    SL 7.62HP/08/90F 3.2 SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • listwy m?skie z??cze lutowane
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90F
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 szt.
    Złącze wtykowe do druku, Listwa męska, kołnierz, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 8, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia