  10. BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  11. Karşı parçalar
Il modello di ordine "{{name}}" è stato creato e attivato con successo.
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
BLT 5.08HC/14/180B SN OR BX
  • Aksesuarlar9
  • Karşı parçalar2
  1. PCB connectors - OMNIMATE Signal
  2. 2 prodotti trovati
  • SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    SL 5.00/14/90B 3.2SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 5.00 mm (0.197 inch) - Series BL/SL 5.00
    • Male headers - solder connection
    • SL 5.00/90
    • SL 5.00/90B
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    50 PC
    PCB plug-in connector, male header, Dovetails for fixing blocks, THT solder connection, 5.00 mm, Number of poles: 14, 90°, Solder pin length (l): 3.2 mm, tinned, orange, Box
    Specyfikacja Probieranie
  • SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    SLS 5.08/14/180B SN OR BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • Pitch 5.08 mm (0.200 inch) - Series BL/SL 5.08
    • Male plugs - clamping yoke screw connection
    • SLS 5.08
    • SLS 5.08/180B
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    24 PC
    PCB plug-in connector, male plug, 5.08 mm, Number of poles: 14, 180°, Clamping yoke connection, Clamping range, max. : 3.31 mm², Box