  11. SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
  12. Er et modstykke til
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
SVF 7.62HP/04/180MF4 SN BK BX
  • Tilbehør2
  • Er et modstykke til1
  • Anvendte produkter10
  1. BVF 7.62HP/180MF
  2. 1 produkter fundet
  • BVF 7.62HP/04/180MF2 SN BK BX
    BVF 7.62HP/04/180MF2 SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 6 mm²
    • Female plug, PUSH IN spring connection
    • BVF 7.62HP/180
    • BVF 7.62HP/180MF
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    40 PC
    PCB plug-in connector, female plug, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, PUSH IN without actuator, Tension-clamp connection, Clamping range, max. : 10 mm², Box