  11. BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
BLZ 7.62HP/07/180 SN OR BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy2
  • Příbuzné výrobky18
  1. Pájecí připojení hlav kolíků
  2. Nalezen 2 výrobků
  • SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    SL 7.62HP/07/90G 3.2SN OR BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SL 7.62HP/90
    • SL 7.62HP/90G
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 7, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, Oranžová, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    SL 7.62HP/07/180G 3.2SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Pájecí připojení hlav kolíků
    • SL 7.62HP/180
    • SL 7.62HP/180G
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    50 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 7, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 3.2 mm, pocínované, černá, Box