  10. BLF 3.50/04/180LR SN OR BX
  11. Counterparts
The order template "{{name}}" was successfully created and activated.
BLF 3.50/04/180LR SN OR BX
BLF 3.50/04/180LR SN OR BX
  • Counterparts2
  • Related products17
  1. Male headers - THR solder connection
  2. 2 products found
  • SL-SMT 3.50/04/90RF 1.5SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Signal
    • Pitch 3.50 mm (0.138 inch) - Series BL/SL 3.50
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 3.5/90RF
    Item No.:
    Packaging unit:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box
    Data sheet Downloads
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • SL-SMT 3.5/180RF
    Item No.:
    Packaging unit:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, Clip-on flange, THT/THR solder connection, 3.50 mm, Number of poles: 4, 180°, Solder pin length (l): 1.5 mm, tinned, black, Box