  11. BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
BVZ 7.62IT/02/180MF2 SN BK BX
  • Tartozékok1
  • Ellendarabok2
  • Kapcsolódó termékek9
  1. Tűs érintkezősorok, THR forrasztásos csatlakozás
  2. 2 termék található
  • SV-SMT 7.62IT/02/90MF2 2.6SN BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • Tűs érintkezősorok, THR forrasztásos csatlakozás
    • SV-SMT 7.62IT 90
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 90MF SN BX
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Középső peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 2.6 mm, ónozott, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • OMNIMATE Power IT
    • 6 mm²
    • SV-SMT 7.62IT 270
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN
    • SV-SMT 7.62IT 270MF SN BX
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Középső peremes aljzat, THT/THR-forrasztott csatlakozással, 7.62 mm, Pólusszám: 2, 270°, Forrasztótüske hossza (l): 2.6 mm, ónozott, fekete, Doboz