  12. RCL424005
  13. Anvendte produkter
Ordreskabelonen "{{name}}" blev oprettet og aktiveret.
RCL424005
RCL424005
  • Enkeltdel til3
  • Anvendte produkter8
  • RCL424005
    RCL424005
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    • RCL - relay modules for 12.8 mm socket
    • 2 CO contacts (AgNi contacts)
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 5 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datablad Downloads
  • RCL424012
    RCL424012
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Individual relays
    • Electromechanical relays
    Produkt ID:
    Pakningsenhed:
    20 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    Datablad Downloads
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 60 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: No
    10 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: Yes
    10 PC
    TERMSERIES, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgNi, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 8 A, Plug-in connection, Test button available: Yes