  11. BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
  12. Protikusy
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
  • Příslušenství3
  • Protikusy9
  • Příbuzné výrobky16
  1. 4 mm²
  2. Nalezen 9 výrobků
  • SL-SMT 7.62HP/04/90G 2.1SN BK BX
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • Konektory DPS – OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • Konektory samci, THR pájený spoj
    • SL-SMT 7.62HP/90 SN
    • SL-SMT 7.62HP/90G SN
    • SL-SMT 7.62HP/90G SN Krabice
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    100 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 4, 90°, Pájecí kolík, délka (l): 2.1 mm, pocínované, černá, Box
    Datový list Soubory ke stažení
  • SL-SMT 7.62HP/04/180G 2.1SN BK RL
    • Konektivita
    • Svorkovnice a konektory DPS
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • SL-SMT 7.62HP/180 SN
    • SL-SMT 7.62HP/180G SN
    • SL-SMT 7.62HP/180G SN Páska
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    1 ks
    Zásuvný konektor PCB plug in, řada kolíků, zavřená strana, Připojení pájením přetavením průchozím otvorem, 7.62 mm, Počet pólů: 4, 180°, Pájecí kolík, délka (l): 2.1 mm, pocínované, černá, Cívka
    Datový list Soubory ke stažení
  • SL-SMT 7.62HP/04/180G 2.1SN BK BX
    • 4 mm²