  11. BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  12. Ellendarabok
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
BUZ 10.16IT/03/180MF2 AG BK BX
  • Tartozékok1
  • Ellendarabok4
  • Kapcsolódó termékek6
  1. NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
  2. 4 termék található
  • SU 10.16IT/03/90MF2 3.5AG BK BX
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • NYÁK dugaszoló csatlakozók - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • Tűs érintkezősor forrasztott csatlakozással
    • SU 10.16IT 90
    • SU 10.16IT 90MF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    42 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, Középső peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 10.16 mm, Pólusszám: 3, 90°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ezüstözött, fekete, Doboz
    Adatlap Letöltések
    • Csatlakozástechnika
    • NYÁK-kapcsok és csatlakozók
    • OMNIMATE Power IT
    • 16 mm²
    • SU 10.16IT 270
    • SU 10.16IT 270MF
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    42 Darab
    NYÁK dugaszoló csatlakozó, tűs érintkezősor, Oldalt zárt, Középső peremes aljzat, THT-forrasztott csatlakozás, 10.16 mm, Pólusszám: 3, 270°, Forrasztótüske hossza (l): 3.5 mm, ezüstözött, fekete, Doboz