  10. BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
  11. Tartozéka
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
BLF 5.08HC/15/90F SN OR BX
  • Tartozékok4
  • Tartozéka20
  • Ellendarabok7
  • Kapcsolódó termékek18
  1. Sorkapcsok
  2. 20 termék található
  • WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    WDK 2.5 BLZ/7.62/ZA
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    Többemeletes sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 400 V, Csatlakozások száma: 2, Szintek száma: 2, TS 35, V-0
    Adatlap Letöltések
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA
    • Csatlakozástechnika
    • Sorkapcsok
    • Átmenő és földelő sorkapcsok
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    50 Darab
    Többemeletes sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 250 V, Csatlakozások száma: 4, Szintek száma: 2, TS 35, V-0
    Adatlap Letöltések
  • WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
    WDK 2.5/BLZ/5.08/ZA V
  • WDU 1.5/BLZ 5.08
    WDU 1.5/BLZ 5.08
    100 Darab
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 1.5 mm², 16 A, 250 V, Csatlakozások száma: 3
  • WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    WDU 1.5/ZQV/BLZ 5.08
    100 Darab
  • WDU 2.5/BLZ/7.62
    WDU 2.5/BLZ/7.62
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 21.5 A, 400 V, Csatlakozások száma: 1
  • WMF 2.5 DI BLZ
    WMF 2.5 DI BLZ
    • Jelrendezés
    • WMF Rendszer
    Mérő-bontó sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Csatlakozások száma: 3, Szintek száma: 1
  • WMF 2.5 BLZ
    WMF 2.5 BLZ
    • Jelrendezés
    • WMF Rendszer
    Átvezető sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 24 A, 250 V, Csatlakozások száma: 3
  • WMF 2.5 BLZ PE
    WMF 2.5 BLZ PE
  • WMF 2.5 DI BLZ PE
    WMF 2.5 DI BLZ PE
    Mérő-bontó sorkapocs, Csavaros csatlakozás, sötétbézs, 2.5 mm², 20 A, 250 V, Csatlakozások száma: 4, Szintek száma: 2