  11. BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
  12. Contradelen
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
BLF 7.62HP/04/180 SN OR BX
  • Toebehoren3
  • Contradelen9
  • Verwante producten16
  1. 2.5 mm²
  2. 9 producten gevonden
  • SL-SMT 7.62HP/04/90G 2.1SN BK BX
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • PCB connectors - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • Male headers - THR solder connection
    • SL-SMT 7.62HP/90 SN
    • SL-SMT 7.62HP/90G SN
    • SL-SMT 7.62HP/90G SN Box
    Product ID:
    VPE:
    100 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 90°, Solder pin length (l): 2.1 mm, tinned, black, Box
    Gegevensblad Downloaden
  • SL-SMT 7.62HP/04/180G 2.1SN BK RL
    • Connectivity
    • PCB Terminals and Connectors
    • OMNIMATE Power HP
    • 2.5 mm²
    • SL-SMT 7.62HP/180 SN
    • SL-SMT 7.62HP/180G SN
    • SL-SMT 7.62HP/180G SN Tape
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    PCB plug-in connector, male header, closed side, THT solder connection, 7.62 mm, Number of poles: 4, 180°, Solder pin length (l): 2.1 mm, tinned, black, Reel
    Gegevensblad Downloaden
  • SL-SMT 7.62HP/04/180G 2.1SN BK BX
    • 2.5 mm²