  12. DRI424048LTD
  13. Verwante producten
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
DRI424048LTD
DRI424048LTD
  • Toebehoren13
  • Contradelen4
  • Afzonderlijke onderdelen van1
  • Verwante producten4
  • DRI424012LTD
    DRI424012LTD
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • With LED, free-wheel diode and test button
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 12 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes
    Gegevensblad Downloaden
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    Product ID:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 24 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes
    Gegevensblad Downloaden
  • DRI424048LTD
    DRI424048LTD
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 48 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes
    • DRI (16 mm width)
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 110 V DC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes