  10. KWPN-M6/-10 90
  11. Is accessoire van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
KWPN-M6/-10 90
KWPN-M6/-10 90
  • Toebehoren12
  • Is accessoire van18
  • Verwante producten2
  1. Crimping tools
  2. 18 producten gevonden
  • CTN 25 D5
    CTN 25 D5
    • Crimping tools
    • ...for insulated/non-insulated contacts
    • ... for non-insulated contacts
    • Crimping tools
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    Pressing tool, Crimping tool for contacts, 10mm², 25mm², Hexagonal crimp
    Gegevensblad Downloaden
    • Crimping tool for tubular (EN 13600) and compression cable lugs (DIN 46235)
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    6mm², 70mm², Hexagonal crimp
    Gegevensblad Downloaden
    10mm², 120mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for compression cable lugs (acc. to DIN 46235)
    70mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Crimp inserts
    • EPG 45 inserts
    • ... for tubular cable lugs (acc. to EN 13600)
    70mm², WM crimp
  • ES EPG/HPG 60 HEX 10
    ES EPG/HPG 60 HEX 10
    • EPG 60 inserts
    • ... for compression cable lugs
    Crimping tool insert, 10mm², Hexagonal crimp
  • ES EPG/HPG 60 WM 10
    ES EPG/HPG 60 WM 10
    • EPG 60 inserts
    • ... for tubular cable lugs
    Crimping tool insert, 10mm², WM crimp
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydraulic and electro-hydraulic tools, up to 400 mm²
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    6mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 10
    ES APG 80 HEX 10
    • APG 80 / HPG 80 inserts
    10mm², Hexagonal crimp
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    25mm², Hexagonal crimp