  11. SLF 7.62HP/02/180LR SN BK BX
  12. Jest odpowiednikiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
SLF 7.62HP/02/180LR SN BK BX
SLF 7.62HP/02/180LR SN BK BX
  • Akcesoria3
  • Jest odpowiednikiem4
  • Produkty pokrewne4
  1. wtyk ?e?ski z??cze lutowane
  2. Znaleziono produktów: 4
  • BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    BLL 7.62HP/02/90F 3.2SN BK BX
    • Technika łączeniowa
    • Zaciski i złącza PCB
    • Złącza PCB - OMNIMATE Power
    • OMNIMATE Power HP
    • 4 mm²
    • wtyk ?e?ski z??cze lutowane
    • BLL 7.62HP/90
    • BLL 7.62HP/90F
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    72 szt.
    Złącze wtykowe do druku, listwa z gniazdami, kołnierz, Połączenie lutowane THR, 7.62 mm, Liczba biegunów: 2, 90°, Długość kołka lutowniczego (l): 3.2 mm, cynowana, czarny, skrzynia