  11. DRIKITP230VAC 2CO LD/PB
  12. Yksittäiset osat
Tilausmalli "{{name}}" luotiin ja aktivoitiin.
DRIKITP230VAC 2CO LD/PB
DRIKITP230VAC 2CO LD/PB
  • Lisävarusteet9
  • Yksittäiset osat3
  • Samankaltaiset tuotteet8
  1. DRI (16 mm width)
  2. 3 tuotetta löytyi
  • DRI424730LT
    DRI424730LT
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Individual relays
    • 2 CO contacts
    • With LED and test button
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay, Number of contacts: 2, CO contact AgSnO, Rated control voltage: 230 V AC, Continuous current: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Test button available: Yes
    Tuotesivu Lataukset
  • SDI 2CO P
    SDI 2CO P
    • Electronics
    • Universal range
    • D-SERIES
    • Individual components
    • DRI (16 mm width)
    • Sockets
    Tuotteen tunnus:
    VPE:
    20 PC
    D-SERIES DRI, Relay socket, Number of contacts: 2, CO contact, Continuous current: 8 A, PUSH IN
    Tuotesivu Lataukset
  • SDI CLIP P
    SDI CLIP P
    • DRI (16 mm width)