  10. KQNG-M5/-10
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KQNG-M5/-10
KQNG-M5/-10
  • Akcesoria10
  • Jest dodatkiem16
  • Produkty pokrewne2
  1. Praski
  2. Znaleziono produktów: 16
  • CTN 25 D4
    CTN 25 D4
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • ...do styków izolowanych/nieizolowanych
    • ... do końcówek nieizolowanych
    • Crimping tools
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Narzędzie do zaciskania, Narzędzie do zaciskania terminali, 10mm², 25mm², Zacisk z karbem
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG 45 HEX 10/70
    ES EPG 45 HEX 10/70
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    70mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG 45 WM 10/70
    ES EPG 45 WM 10/70
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    70mm², Zagniatanie WM
  • ES EPG/HPG 60 HEX 10
    ES EPG/HPG 60 HEX 10
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 10mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 10
    ES EPG/HPG 60 WM 10
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 10mm², Zagniatanie WM
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    6mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 10
    ES APG 80 HEX 10
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    10mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    25mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Zacisk sześciokątny