  10. KWN-M12/-150 90
  11. Jest dodatkiem
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KWN-M12/-150 90
KWN-M12/-150 90
  • Akcesoria9
  • Jest dodatkiem14
  • Produkty pokrewne5
  2. Znaleziono produktów: 14
  • ES EPG 45 HEX 150
    ES EPG 45 HEX 150
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    150mm², Zacisk sześciokątny
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG 45 WM 150
    ES EPG 45 WM 150
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    150mm², Zagniatanie WM
    Specyfikacja Probieranie
  • ES EPG/HPG 60 HEX 150
    ES EPG/HPG 60 HEX 150
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 150mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 HEX 120
    ES EPG/HPG 60 HEX 120
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 120mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 150
    ES EPG/HPG 60 WM 150
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 150mm², Zagniatanie WM
  • ES APG 80 HEX 6
    ES APG 80 HEX 6
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    6mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 25
    ES APG 80 HEX 25
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    25mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 35
    ES APG 80 HEX 35
    35mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 50
    ES APG 80 HEX 50
    50mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 HEX 70
    ES APG 80 HEX 70
    70mm², Zacisk sześciokątny