  12. DRI424110L
  13. Kapcsolódó termékek
Sikeresen létrehozta és aktiválta a(z) "{{name}}" nevű megrendelési sablont.
DRI424110L
DRI424110L
  • Tartozékok13
  • Ellendarabok4
  • Kapcsolódó termékek7
  • DRI424012L
    DRI424012L
    • Elektronika
    • Relémodulok és szilárdtest-relék
    • Univerzális termékcsalád
    • D-SERIES
    • Külön komponensek
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    • Egyedi relék
    • 2 váltóérintkező
    • LED-del
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 12 V DC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
    Adatlap Letöltések
    • Elektronika
    • Univerzális termékcsalád
    • D-SERIES
    • Külön komponensek
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    • Egyedi relék
    • 2 váltóérintkező
    • LED-del
    Cikkszám:
    Csomagolási egység:
    20 Darab
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 24 V DC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
    Adatlap Letöltések
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 48 V DC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
  • DRI424110L
    DRI424110L
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 110 V DC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 24 V AC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 115 V AC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No
    • DRI (16 mm-es szélesség)
    D-SERIES DRI, Relé, Érintkezők száma: 2, Váltóérintkező AgSnO, Névleges vezérlőfeszültség: 230 V AC, Folytonos áram: 5 A, Flat blade connections (2.5 mm x 0.5 mm), Ellenőrző gomb elérhető: No