  8. KQI-M10/-16
  9. Is accessoire van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
KQI-M10/-16
KQI-M10/-16
  • Toebehoren2
  • Is accessoire van2
  • Verwante producten39
  1. ... for insulated connectors
  2. 2 producten gevonden
  • ES EPG 60 ISO 16
    ES EPG 60 ISO 16
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • ... for tubular (EN 13600), compression (DIN 46235) and crimp (DIN 46234) cable lugs
    • mechanical and electro-hydraulic tools, up to 300 mm²
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for insulated connectors
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    16mm², Oval crimping
    Gegevensblad Downloaden
  • ES EPG 60 ISO 10
    ES EPG 60 ISO 10
    • Workplace & Accessories
    • Tools
    • Crimping tools
    • Crimp inserts
    • EPG 60 inserts
    • ... for insulated connectors
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    Crimping tool insert, 10mm², Oval crimping