  12. RCLS3T024W
  13. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
RCLS3T024W
RCLS3T024W
  • Protikusy5
  • Jednotlivý díl5
  • Příbuzné výrobky2
  1. Reléové moduly a polovodičová relé
  2. Nalezen 5 výrobků
  • TRP 24VDC 1NO HCP
    TRP 24VDC 1NO HCP
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 NO kontakt
    • Kontakty AgSnO + W
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC ±20 %, Trvalý proud: 16 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRP 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 NO kontakt
    • Kontakty AgSnO + W
    • Připojení PUSH IN
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 16 A, PUSH IN, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 24VDC 1NO HCP
    TRS 24VDC 1NO HCP
    • Šroubové připojení
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC ±20 %, Trvalý proud: 16 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • Šroubové připojení
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 16 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TRZ 24VDC 1NO HCP
    TRZ 24VDC 1NO HCP
    • Připojení tažnou pružinou
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24 V DC ±20 %, Trvalý proud: 16 A, Připojení s kotevní svorkou, Testovací tlačítko k dispozici: No