  11. TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Jednotlivý díl
Předloha objednávky "{{name}}" byla úspěšně vytvořena a aktivována.
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  • Příslušenství26
  • Je protikusem4
  • Jednotlivý díl4
  • Příbuzné výrobky2
  1. Reléové moduly a polovodičová relé
  2. Nalezen 4 výrobků
  • TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    • Elektronika
    • Reléové moduly a polovodičová relé
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 CO kontakt
    • Kontakty AgNi
    • Výstupní verze 16 A
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, CO contact AgNi, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 16 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Elektronika
    • Univerzální řada
    • TERMSERIES
    • Elektromechanická relé
    • 1 NO kontakt
    • Kontakty AgSnO
    • Šroubové připojení
    ID výrobku:
    Obalová jednotka:
    10 ks
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 16 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
    Datový list Soubory ke stažení
  • TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • 1 NO kontakt
    • Kontakty AgSnO + W
    TERMSERIES, Reléový modul, Počet kontaktů: 1, Spínací kontakt AgSnO + W, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 %, Trvalý proud: 16 A, Šroubové připojení, Testovací tlačítko k dispozici: No
  • TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    • Polovodičová relé
    • Verze s výstupem 0–33 V DC 5 A
    TERMSERIES, Polovodičové relé, Jmenovité řídicí napětí: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 3-33 V DC, Trvalý proud: 5 A, Šroubové připojení