  11. TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  12. Aksesuarlar
주문 템플릿 “{{name}}”(이)가 성공적으로 생성되어 활성화되었습니다.
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
TRP 24-230VUC 1CO EMPTY ED2
  • Aksesuarlar27
  • aksesuarıdır6
  • Şunun karşı parçasıdır10
  • Münferit parçaları6
  • İlgili ürünler4
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Partition plate
    항목 번호:
    패키징 단위:
    10 PC
    TERMSERIES, Partition plate
    데이터 시트 다운로드
  • TIA F10
    TIA F10
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Interface adapters
    항목 번호:
    패키징 단위:
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, 10-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 8, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 125 mA
    데이터 시트 Downloaden
  • TIA SUBD 15S
    TIA SUBD 15S
    • TERMSERIES-compact
    • Interface adapters
    Product ID:
    VPE:
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, Sub-D, 15-pole, DIN 41652 / IEC 60807, Number of signal paths: 8, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 125 mA
    Gegevensblad Downloaden
  • TIAL F20
    TIAL F20
    Product ID:
    VPE:
    TERMSERIES, Adapter, 20-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 16, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 60 mA