  11. TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
  12. Aksesuarlar
Sipariş şablonu "{{isim}}" başarıyla oluşturuldu ve etkinleştirildi.
TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
TRZ 24-230VUC 1CO EMPTY
  • Aksesuarlar28
  • aksesuarıdır3
  • Şunun karşı parçasıdır7
  • İlgili ürünler3
  • TW TXS/TXZ R3.2
    TW TXS/TXZ R3.2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Partition plate
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    10 PC
    TERMSERIES, Partition plate
    Veri sayfası İndirilenler
  • TIA F10
    TIA F10
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Additional products
    • Interface adapters
    Ürün No.:
    Ambalaj birimi:
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, 10-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 8, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 125 mA
    Veri sayfası İndirilenler
  • TIA SUBD 15S
    TIA SUBD 15S
    • TERMSERIES-compact
    • Interface adapters
    1 PC
    TERMSERIES, Adapter, Sub-D, 15-pole, DIN 41652 / IEC 60807, Number of signal paths: 8, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 125 mA
  • TIAL F20
    TIAL F20
    TERMSERIES, Adapter, 20-pole plug according to DIN EN 60603-13, long locking lever, Number of signal paths: 16, Rated voltage DC : 24 V, Rated current (per signal path): 60 mA