  11. TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  12. Afzonderlijke onderdelen van
Het bestelmodel "{{name}}" is succesvol aangemaakt en geactiveerd.
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
TOS 24-230VUC EMPTY ED2
  • Toebehoren26
  • Is contradeel van4
  • Afzonderlijke onderdelen van4
  • Verwante producten2
  1. Relay Modules & Solid-State Relays
  2. 4 producten gevonden
  • TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    TRS 24-230VUC 1CO 16A ED2
    • Electronics
    • Relay Modules & Solid-State Relays
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 CO contact
    • AgNi contacts
    • 16 A output versions
    • Screw connection
    Product ID:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, CO contact AgNi, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, Screw connection, Test button available: No
    Gegevensblad Downloaden
  • TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HC ED2
    • Electronics
    • Universal range
    • TERMSERIES
    • Electromechanical relays
    • 1 NO contact
    • AgSnO contacts
    • Screw connection
    Product ID:
    VPE:
    10 PC
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, Screw connection, Test button available: No
    Gegevensblad Downloaden
  • TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    TRS 24-230VUC 1NO HCP ED2
    • 1 NO contact
    • AgSnO + W contacts
    TERMSERIES, Relay module, Number of contacts: 1, NO contact AgSnO + W, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 %, Continuous current: 16 A, Screw connection, Test button available: No
  • TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    TOS 24-230VUC 24VDC5A ED2
    • Solid-state relays
    • 0...33 V DC 5 A output versions
    TERMSERIES, Solid-state relay, Rated control voltage: 24…230 V UC ±10 % , Rated switching voltage: 3...33 V DC, Continuous current: 5 A, Screw connection