  10. KRN-M10/-95
  11. Akcesoria
Szablon zamówienia "{{name}}" został pomyślnie utworzony i aktywowany.
KRN-M10/-95
KRN-M10/-95
  • Akcesoria10
  • Jest dodatkiem8
  • Produkty pokrewne7
  2. Znaleziono produktów: 10
  • PZ RK 10/120
    PZ RK 10/120
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • Narzędzie do zaciskania końcówek kablowych rurowych (EN 13600) oraz zagniatanych (DIN 46235)
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    10mm², 120mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM
    Specyfikacja Probieranie
  • EPG 45
    EPG 45
    • Miejsce pracy i akcesoria
    • Narzędzia
    • Praski
    • mechaniczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 300 mm²
    Nr. produktu:
    Jedn. opak.:
    1 szt.
    Narzędzie do zaciskania, 6mm², 150mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM, Zacisk z karbem, Zagniatanie trapezowe, Zaciskanie owalne
    Specyfikacja Probieranie
  • EPG 60
    EPG 60
    narzędzia do zaprasowywania, Narzędzia, Narzędzie do zaciskania, 6mm², 300mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM, Zacisk z karbem, Zagniatanie trapezowe, Zaciskanie owalne
  • ES EPG 45 HEX 95
    ES EPG 45 HEX 95
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do zaciskanych końcówek kablowych rurowych (wg DIN 46235)
    95mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG 45 WM 95
    ES EPG 45 WM 95
    • Wkładki zaciskowe
    • Wkładki EPG 45
    • ... do końcówek kablowych rurowych (wg EN 13600)
    95mm², Zagniatanie WM
  • ES EPG/HPG 60 HEX 95
    ES EPG/HPG 60 HEX 95
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 95mm², Zacisk sześciokątny
  • ES EPG/HPG 60 WM 95
    ES EPG/HPG 60 WM 95
    • Wkładki EPG 60
    • ... do końcówek kablowych rurowych
    Wkład narzędzia do zaciskania, 95mm², Zagniatanie WM
  • HPG 60
    HPG 60
    • hydrauliczne oraz elektro-hydrauliczne narzędzia do przewodów o przekroju do 400 mm²
    6mm², 300mm², Zacisk sześciokątny, Zagniatanie WM, Zacisk z karbem, Zagniatanie trapezowe, Zaciskanie owalne
  • ES APG 80 HEX 95
    ES APG 80 HEX 95
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    95mm², Zacisk sześciokątny
  • ES APG 80 WM 95
    ES APG 80 WM 95
    • Wkładki APG 80 / HPG 80
    95mm², Zagniatanie WM